Relokacja maszyn i wynajem wózków widłowych

Relokacja maszyn i wynajem wózków widłowych

Strona główna » Oferta » Relokacja maszyn i wynajem wózków widłowych

Relokacja maszyn to złożony proces, który wymaga podjęcia odpowiednich środków organizacyjnych. Aby przeprowadzić go w sposób efektywny i niewpływający w negatywny sposób na zdolności produkcyjne zakładu, konieczne jest skrupulatne zaplanowanie wszystkich działań i ich synchronizacja. Dlatego tak duże znacznie ma, aby zajęły się tym osoby mające odpowiednie kwalifikacje i praktyczne doświadczenie, dzięki którym mogą dobrać rozwiązania, pozwalające na optymalizację czasową i finansową całego przedsięwzięcia. Co więcej, korzystając ze swojej wiedzy, są oni w stanie zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa realizacji. Ma to duże znacznie, ponieważ w trakcie przenoszenia maszyn bardzo łatwo może dojść do ich uszkodzenia. Zniszczenie wchodzących w jej skład urządzeń może spowodować bowiem duże straty finansowe dla zakładu. Posiadamy park maszynowy taki jak wózki widłowe, wózki platformowe, ciągniki spalinowe i ciągniki elektryczne.

Świadczymy również usługi wynajmu wózków widłowych z udźwigiem od 1,5t do 8t. Jest to idealne rozwiązanie do szerokiego zakresu prac magazynowych oraz relokacji maszyn. Do takich zadań idealnie sprawują się między innymi:

Wózek widłowy Clark C80D o udźwigu 8000kg wyposażony jest w spalinowy silnik diesla, co zapewnia wysoką moc oraz bezproblemowe przemieszczanie ciężkich ładunków takich jak kontenery, maszyny przemysłowe oraz elementy produkcyjne.

Elektryczny wózek widłowy Still RX20-20 o udźwigu do 2000kg dobrze sprawdzi się w pracach magazynowych oraz wszelkich rozładunkach. Dzięki napędowi elektrycznemu idealnie nadaje się do pracy w pomieszczeniach zamkniętych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz do kontaktu z naszym zespołem, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dostosowaną do państwa potrzeb.

Zobacz również
inne wątki z tej kategorii
Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

Rzetelność wobec Klientów

uznajemy za warunek stabilności naszej Firmy

Przewiń na górę