O firmie

O firmie

Strona główna » O firmie

Firma Ba-Ta powstała w roku 1998 i była zarejestrowana na osobę fizyczną. Od roku 2017 została przekształcona w Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Firma świadczy między innymi usługi transportowe, magazynowe, konserwację zieleni, prace budowlane, prace ślusarskie  i relokację maszyn.

Głównym naszym atutem są usługi transportowe krajowe, do całodobowej dyspozycji Państwa zgłaszamy nasz tabor o ładowności od 1T do 14T, składający się z samochodów skrzyniowych plandeka typu firana – umożliwiających załadunek boczny, tylny i górny – wyposażonych w paleciaki, obsługiwanych przez personel z wieloletnim doświadczeniem.

Drugi naszym atutem jest świadczenie usług magazynowych gdzie organizujemy transport wewnętrzno-zakładowy dla firm. Posiadamy park maszynowy taki jak wózki widłowe, wózki platformowe, ciągniki spalinowe i ciągniki elektryczne.

Firma świadczy też usługi konserwacji zieleni, zajmujemy się koszeniem trawników, pielęgnacją drzew i krzewów, wycinką drzew,  sprzątaniem chodników, placów i dróg, odśnieżaniem chodników i  placów . Posiadamy sprzęt niezbędny do pielęgnacji zieleni, sprzątania placów i dróg.

Świadczymy też usługi ogólnobudowlane głównie dla firm, remonty biur, drobne prace wyburzeniowe.

Firma uczciwie traktuje swoich klientów w zakresie prowadzonej działalności przede wszystkim poprzez wysoki poziom świadczonych usług, terminowo i bezpiecznie wykonywanych, w pełni spełniających warunki Klientów. Rzetelność wobec Klientów uznajemy za warunek stabilności naszej Firmy.

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

Rzetelność wobec Klientów

uznajemy za warunek stabilności naszej Firmy

Przewiń na górę